20.02.2018
VENN GİYİM Tam Zamanlı

Grafiker


İstanbul, Çekmeköy / Taşdelen lokasyonunda yer alan Tuğba & Venn Giyim Genel Merkezinde görevlendirilmek üzere deneyimli ''Grafiker'' çalışma arkadaşı arayışlarımız mevcuttur.

21.02.2018
SARFE UNLU MAMÜLLERİ Dönüşümlü

Şoför (Yük Taşıma)


SRC BELGESİ , PSİKOTEKNİK , B EHLİYET YETERLİ

20.02.2018
İNANKA İNOVASYON Tam Zamanlı

Müşteri Temsilcisi


En az lise mezunu, En az 1 yıl, Çağrı Merkezi alanında telefonda satış veya sahada sıcak satış konusunda deneyimli, Telefonda ikna kabiliyetine ve iletişimine güvenen, Müşteri bağlılığı ve memnuniyeti konusunda benimsediğimiz ilkeleri paylaşabilecek, Ekip çalışmasına uyumlu, Bilgisayar kullanabilen. Bayan 18-35 Yaş Arası

20.02.2018
ÖZENİŞ YEMEK Tam Zamanlı

Gıda Mühendisi


Yemek üretim tesisimize gıda mühendisi aramaktayız. Daha önce catering sektöründe çalışmış pazarlama nosyonu gelişmiş gıda mühendisine ihtiyaç duymaktayız.

20.02.2018
OSEL İLAÇ A.Ş. Tam Zamanlı

Makine Bakım Onarımcısı


Meslek liseleri, Anadolu meslek liseleri ve meslek yüksekokulları torna tesviye ,metal işleri veya mekatronik bölümü mezunu - Askerliğini tamamlamış -Tercihen makine bakım alanında 2 yıl tecrübeli -Anadolu yakasında ikamet eden -Vardiya düzeninde çalışabilecek

22.02.2018
YİĞİT ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ Tam Zamanlı

İnsan Kaynakları Meslek Elemanı


İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar 30 yaşını aşmamış İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, (Ümraniye ilçesine yakın veyahut Ümraniye ) Başta iyi derecede Excel olmak üzere MS Ofis programlarına hakim ayrıca PDKS ve Nebim w3 bilgisene sahip Raporlama becerilerine sahip, dikkatli. Analitik düşünebilen ve takım çalışmasına uyumlu, Erkek aday İnsan Kaynakları Elemanı aranmaktadır.

22.02.2018
ASİLKAN ŞAPKA Tam Zamanlı

Depo Elemanı


25-40 YAŞ ARASI BAY, ÇALIŞKAN-GÜVENİLİR

Web sitemizisi en iyi şekilde görüntüleyebilmek için; Internet Explorer 8.0 ve üzeri, Firefox 3.5.0 ve üzeri tarayıcılar kullanmanızı öneririz. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, işarayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep edilmemektedir.