17.11.2015

01.12.2015
CMC ÇAĞRI MERKEZİ Tam Zamanlı

Müşteri Temsilcisi


En az lise mezunu, 18-30 yaş arası, Türkçe’ yi doğru kullanabilen, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Müşteri ve hizmet odaklı çalışma yetkinliğine sahip, Ekip çalışmasına istekli, İkna kabiliyetine güvenen, Sorumluluk ve insiyatif sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, Bilgisayar kullanabilen, Çağrı merkezinde çalışma engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya 2 yıl tecilli.

27.11.2015
Securitas Güvenlik Hizmetleri Dönüşümlü

Güvenlik Görevlisi


Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Marmara Anadolu Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlisi aramaktayız. Aradığımız nitelikler: •5188 Sayılı Yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı’na sahip •Asgari Lise mezunu •Saha kadrosunda çalışabilecek fiziksel yeterliliklere sahip •Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek •Vardiya düzeninde çalışma engeli olmayan •Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış •Sektörde çalışma ve kariyer yapma istekliliğine sahip •Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden •Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın •Diksiyonu düzgün •Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever •İstanbul – Ataşehir’de ikamet eden veya edebilecek Adayların başvurularını bekliyoruz.

11.11.2015
SİTE TELEKOM Tam Zamanlı

Müşteri Temsilcisi


• En az lise mezunu , • 18/35 yaş arası , • Motivasyonu yüksek , • Ekip çalışmasına yatkın , • Kişisel gelişime açık , • Çağrı Merkezi hedefi olan , • İstanbul – ANADOLU Yakasında ikamet eden

25.11.2015
Euroclean Tam Zamanlı

Temizlik Görevlisi


20 ile 40 yaş arası Bay-Bayan En az ilkokul mezunu Temizlik Personelleri alınacaktır.

25.11.2015
İK DANIŞMANLIK Tam Zamanlı

Müşteri Temsilcisi


1250 TL MAAŞ + YEMEK + SGK Yüksek Prim, Günlük Bonuslar, Günlük Ödüller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güleryüzlü motivasyonun maximum olduğu bir iş ortamı, Kariyer ve eğitim imkanı, Verilen eğitimlerle iş tecrübesi konusunda yetkinlikleriniz güçlenerek ilerleyecek, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı yüksek prim + günlük bonus olanakları, (YAPILAN BÜTÜN BAŞVURULAR DEĞERLENDİRİLECEKTİR)

23.11.2015
TEPE GÜVENLİK Tam Zamanlı

Güvenlik Görevlisi (Silahlı)


-22-34 YAŞ ARASI -BOY EN AZ 1.70 -ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ -BAY GÜVENLİK GÖREVLİLERİ(SİLAHLI) PERSONELER ALINACAKTIR. MAAŞ+SSK+YEMEK+YOL HAFTAİÇİ ÇALIŞMA HAFTA SONU TATİL

12.11.2015
Gözen Güvenlik Hizmetleri Tam Zamanlı

Güvenlik Görevlisi (Silahsız)


Güvenlik kimlik kartına sahip, En az lise mezunu, Adli sicil kaydı olmayan, Etkin iletişim becerilerine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Vardiyalı düzende çalışabilecek, Erkek adaylarda min. 1.70 cm boy ölçülerine sahip.

19.11.2015
MEDİVİA HOSPİTAL Tam Zamanlı

Temizlik Görevlisi (Hastane)


Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

17.11.2015
PRACTICALL SOLUTIONS Tam Zamanlı

Çağrı Merkezi Görevlisi


Lise , Yüksekokul veya Üniversite mezunu, İletişim yeteneği kuvvetli, Ekip çalışmasını önemseyen, takım oyuncusu, Tercihen call center deneyimi olan, Diksiyonu düzgün, Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş hizmet anlayışına sahip, Sabırlı , yoğun çalışma ortamı ve stres altında çalışabilen, Vardiyalı çalışabilen, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Çalıştığı kuruma bağlı , sorumluluk sahibi, Çağrı Merkezi alanında kariyer hedefleyen, Profesyonel çalışma ortamının gerektirdiği etik değerlere bağlı, PC , MS Office programları ve interneti aktif kullanan, 18-35 yaş aralığında, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya 2 yıl tecilli, Üst Bostancı’da yer alan ofisimize ulaşım sorunu olmayan takım arkadaşları arıyoruz.

17.11.2015
smçağrı merkezi Dönüşümlü

Çağrı Merkezi Görevlisi


DİKSİYONU DÜZGÜN,TELEFONLA İLETŞİM KURMAYI SEVEN,İYİ SEVİYEDE BİLGİSAYAR KULLANABİLEN,İLETİŞİMİ KUVVETLİ,ZAMAN YÖNETİMİ KONUSUNDA BAŞARILI 18/30 YAŞ BAY/BAYAN YOL/YEMEK/SSK/MAAŞ

25.11.2015
dgrup Tam Zamanlı

Temizlik Görevlisi


20-40 YAŞLARINDA OLMAK

16.11.2015
MEDİVİA HOSPİTAL Tam Zamanlı

Hasta Danışmanı


Medivia Hastanesinde görevlendirmek üzere; Lise veya üniversite mezunu, Bilgisayar bilgisine sahip, Ms Office programlarını bilen, Hasta ve yakınlarıyla etkili iletişim kurabilme becerisine sahip, Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip, Diksiyonu düzgün , Takım çalışmasına yatkın çalışma arkadaşları aramaktayız

17.11.2015
EUBSA TÜRKİYE Tam Zamanlı

Temizlik Görevlisi


20/40 yaş arası bay bayan temizlik işinde daha önce çalışmış

25.11.2015
egin etiket Tam Zamanlı

Grafiker


Corel programını iyi bilen diğer grafik programlarında az da olsa bilgi sahibi daha önce matbaa veya benzeri bir reklam firması, ajans vb.. gibi yerde çalışmış deneyimi grafikerlik belgesi olan grafiker alınacaktır.

25.11.2015
egin etiket Tam Zamanlı

Satış Temsilcisi/Plasiyer


Hedef odaklı çalışabilen, Temsil yeteneği kuvvetli, diksiyonu düzgün,İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, MS office programlarına hakim, Ehliyeti olan, Aktif araç kullanabilen, Görünümüne özen gösteren, satış temsilcisi aranmaktadır

25.11.2015
egin etiket Tam Zamanlı

Depo ve malzeme sorumlusu


Tecrübe:2 yıl deneyimli Cinsiyet: Bay Yaş aralığı:20-35 Genel nitelikler: MS Ofis programlarına ve logo go muhasebe programına hakim Sorumluluk sahibi, İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Planlama, takip, raporlama yönü kuvvetli, Yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, İş tanımı: Depo içerisindeki malzemelerin düzeninin sağlanması, Stok malların takibi, Depoya giren ürünlerin uygun şartlarda teslim alınmasını, taşınmasını, depolanmasını ve istiflenmesini sağlamak. Depo giriş/çıkış kayıtlarının sistematik olarak tutularak, stok, sevk idaresini ve gerekli raporlamaları yapmak. Depodaki tüm malzeme ve ürünlerden sorumlu olmak.

25.11.2015
egin etiket Tam Zamanlı

Pres Tezgahı Operatörü


Pres ve Matkap v.b.makinelerini kullanabilenCinsiyet: Bay Yaş aralığı:20-45

25.11.2015

01.12.2015
AKYILDIZ OTOMOTİV Tam Zamanlı

Çaycı


25-35 yaş arası bayan

17.11.2015
CMC ÇAĞRI MERKEZİ Tam Zamanlı

Müşteri Temsilcisi


18/33 YAŞ ARASI LİSE MEZUNU BAY-BAYAN

25.11.2015
GRAND EYÜBOĞLU HOTEL Tam Zamanlı

Resepsiyoncu


İNGİLİZCE BİLEN MESAİLİ SİSTEMDE ÇALIŞACAK ÜNİVERSİTE MEZUNU

01.12.2015
AKYILDIZ OTOMOTİV Tam Zamanlı

Ofisboy


ÇEKMEKÖY ŞİLE OTOBANI ZERİNDE BULUNAN OTOMOTİV BAYİMİZDE ÇALIŞACAK EHLİYETİ OLAN VE AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ BAY OFİS BOY ALINACAKTIR SERVİSİMİZ VARDIR.

25.11.2015
TEPE GÜVENLİK Tam Zamanlı

Temizlik Görevlisi


18/45 yaş arası bay/bayan ilkokul mezunu

25.11.2015
MNG KARGO Tam Zamanlı

Kurye


EN AZ İLK OKUL MEZUNU BAY/BAYAN VASIFLI/VASIFSIZ

25.11.2015
MNG KARGO Tam Zamanlı

Müşteri Hizmetleri Görevlisi


EN AZ LİSE MEZUNU 18/30 YAŞ ARASI OFİS PROGRAMLARINI KULANABİLEN BAYAN

23.11.2015
ENPLUS Tam Zamanlı

Satış Elemanı


Canpark,Buyaka ve Metro Garden mağazalarımızda görev yapacak, Yetiştirilmek üzere, Enplus bünyesinde mağazacılık alanında kalıcı bir kariyer hedefleyen, Lise veya Meslek Yüksek Okullarından mezun, Ekip çalışmasına yatkın ve ikna yeteneği güçlü, Dış görünümüne özen gösteren, Genç, dinamik ve pozitif Yoğun ve esnek çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Bay / Bayan takım arkadaşları arıyoruz.

25.11.2015
Aren İletişim Tam Zamanlı

Çağrı Merkezi Görevlisi


Akıcı ve etkin konuşabilen, diksiyonu düzgün, Telefonda ifade, iletişim ve ikna yeteneği kuvvetli, Müşteri odaklı bakış açısına sahip, Motivasyonu yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Etkili prim sistemiyle gelirini yükseltmeyi hedefleyen, Gelişime açık, kariyer hedefleri olan, Her durumda güler yüzlü,

23.11.2015
ENPLUS Tam Zamanlı

Müşteri Temsilcisi


ENPLUS Müşteri Hizmetleri Departmanında görevlendirilmek üzere; Lise veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, İkna, yönlendirme ve iletişim yeteneğine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, problem çözme yeteneğine güvenen ve bu konuda istekli, Diksiyonu düzgün Prezantabl Müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilecek ve kurumsal iletişim becerisine sahip, MS Office Programlarına hakim, bilgisayarı işinin bir parçası olarak aktif şekilde kullanabilecek, Organizasyon becerisi olan, Takım çalışmasına önem veren, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, 20-28 yaşları arasında, Bayan. Tercihen temel düzeyde İngilizce bilen müşteri temsilcisi takım arkadaşları arıyoruz.

25.11.2015
Anatolia iLETİŞİM Tam Zamanlı

Satış Elemanı


En az Lise mezunu Tercihen satış konusunda deneyimli ya da saha satış alanında kariyer hedefi bulunan İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek Sahada çalışmayı seven İnsan ilişkilerinde başarılı Dinamik, motivasyonu yüksek ve güleryüzlü Takım çalışmasına yatkın Sattıkça daha çok kazandıran etkili prim sistemiyle gelirini yükseltmeyi hedefleyen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Anadolu yakasında ikamet eden

16.11.2015
ISS Tam Zamanlı

Temizlik Görevlisi


BAY - BAYAN 22/50 YAŞ ARASI

17.11.2015

24.11.2015

17.11.2015
ESİN TOPTAN - BU MARKET Tam Zamanlı

Manav


sigara içmeyen, en az 3 yıl tecrübeli, ÜMRANİYE VE CİVARINDA OTURAN eleman tercih edilecektir.

17.11.2015

13.11.2015
ATM Kozmetik Tam Zamanlı

depo elemanı


Çalışkan, düzenli ve organize, basit matematiksel işlemleri ve malzeme tartımlarını yapabilecek, sorumluluk sahibi, enerjik erkek elemanlar aranmaktadır.

13.11.2015
ATM Kozmetik Tam Zamanlı

Beden İşçisi


Hızlı çalışan, insanlar ile iletişimi iyi, el işlerine yatkın, günlük iş adet hedeflerini işini doğru yaparak gerçekleştirecek bay/bayan üretim personeli arıyoruz.

13.11.2015
ATM Kozmetik Tam Zamanlı

Dış Ticaret Meslek Elemanı


Sorumluluk sahibi, verilen işi not alıp tamamlayana kadar takip eden, en az İngilizce'yi çok iyi bilen, bay/bayan, araştırmacı, iş raporlamasına dikkat eden

19.11.2015
BAĞ PASTANESİ Tam Zamanlı

Şoför (Yük Taşıma)


SRC 4 ve PSİKOTEKNİK BELGESİ OLAN YOĞUN İŞ TEMPOSUNDA ÇALIŞABİLECEK ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ

12.11.2015
FOR GROUP Tam Zamanlı

Özel Güvenlik Ve Koruma Meslek Elemanı


İSTENEN ŞARTLAR. A:BAYLAR: 170 BOY ÜZERİ BAYANLAR 160 BOY ÜZERİ B:BAYLAR ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ C:İSTANBULDA İKAMETİ VE KALACAK YERİ OLAN D:GÜVENLİK DİSİPLİN VE KURALLARINA UYAN E:BOY KİLO ORANTILI F:22 -45 YAŞLARI ARASINDA

17.11.2015
İST GRUP VE GÜVENLİK Tam Zamanlı

Güvenlik Görevlisi


Bay, Güvenlik Kartlı, 18-55 yaş arası

16.11.2015
ISS Tam Zamanlı

Güvenlik Görevlisi


40 YAŞINI AŞMAMAIŞ SİLAHLI VEYA SİLAHSIZ GÜVENLİK KİMLİK KARTINA SAHİP TERCİHEN SEKTÖR DENEYİMİ OLAN VARİYALI ÇALIŞABİLECEK BAY GÜVENLİK PERSEONELLREİ ARANMAKTADIR.

26.11.2015
Bizim Servis Dönüşümlü

Temizlik Görevlisi


22-40 yaşları arasında Bay adaylar.

17.11.2015
BETA ASANSÖR Tam Zamanlı

Beden İşçisi


Daha önce asansör montajı yapmış veya yetiştirilmek isteyen İşinin gereklerini yerine getirebilecek Takım arkadaşları arıyoruz.

13.11.2015
tuğçelik a.ş. Dönüşümlü

CNC Freze Tezgahı Operatörü


*Askerliğini yapmış *Tercihen tecrübesi olan ve ya yetiştirilmek üzere *Tercihen meslek lisesi veya dengi bir okul mezunu

13.11.2015
tuğçelik a.ş. Dönüşümlü

Beden İşçisi


Askerliğini yapmış ilkokul mezunu

13.11.2015
tuğçelik a.ş. Dönüşümlü

Enjeksiyon Pres Döküm Makinesi Operatörü


*Tercihen alüminyum enjeksiyon firmalarında görev yapmış ve ya yetiştirilmek üzere *Askerliğini yapmış

16.11.2015
DOĞA KOLEJİ Tam Zamanlı

Organizasyon Personeli


18-26 yaş aralığında , Lise mezunu ( Full ) Üniversite öğrencisi veya mezunu(Part)

16.11.2015

16.11.2015

23.11.2015
SERBEK RESTAURANT Tam Zamanlı

Garson (Servis Elemanı)


En az lise mezunu En az 2 yıl Restaurant deneyimi olan Müşteri memnuniyetini önemseyen Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren Özgüven ve sorumluluk sahibi, Sözlü ifade ve temsil kabiliyeti gelişmiş Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumlu İletişim becerisi ve insani ilişkilerde güçlü Sistemli ve düzenli çalışmayı seven Öğrenmeye ve gelişmeye açık

27.11.2015
Baygen Tam Zamanlı

Argon Kaynakcısı (Tığ Kaynakçısı)


uyumlu, titiz, konusuyla ilgili eğitim almış, en az 2 yıllık paslanmaz alanında tecrübesi olan askerliğini bitirmiş.

27.11.2015
Baygen Tam Zamanlı

Elektrik Teknisyeni (Genel)


Titiz, insan ilişkilerinde başarılı, okumayı seven, ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, seyahat engeli olmayan askerliği tamamlamış genç ve dinamik elektrik elektronik veya mekanik montaj ile ilgili meslek liselerinden mezun .

16.11.2015
ulusal güvenlik Tam Zamanlı

Güvenlik Görevlisi


DENEYİMLİ VEYA YETİŞTİRİLMEK ÜZERE

17.11.2015
ESİN TOPTAN - BU MARKET Tam Zamanlı

Şoför


5 yıl tecrübeli e sınıfı ehliyetli şoför bay

13.11.2015
ATM Kozmetik Tam Zamanlı

Temizlik Görevlisi


KOZMETİK FİRMAMIZDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE BAY-BAYAN ELEMANLAR ARIYORUZ

25.11.2015
ARMİTA GROUP Tam Zamanlı

Lojistik Elemanı


en az ilk okul mezunu 18-30 yaş arası

25.11.2015
egin etiket Tam Zamanlı

Ön Muhasebeci


2 yıl deneyimli, Sabırlı, Öğrenmeye istekli, Sorumluluk sahibi, 18-25 yaş aralığında olan Bayan personel

23.11.2015
SERBEK RESTAURANT Tam Zamanlı

Komi


18 - 25 yaş arası Öğrenmeye ve gelişime açık Kişisel bakım ve temizliğine önem veren Temsil kabiliyeti olan

17.11.2015
CELAL GÜLTEKİN Tam Zamanlı

Mağaza Sorumlusu


En az Lise Tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 2 yılı yönetici pozisyonunda olmak üzere, minimum 5 yıl deneyimli, Etkin İletişim Becerileri, Satış Sonrası Servis, Tüketici Kanunu Uygulamaları konularında bilgi ve tecrübeye sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Takım çalışmasına yatkın, Müşteri Memnuniyeti Hizmet İlkesine Önem veren, Kredi kartı ve nakit işlemlerinde deneyimli, Bay / Bayan,

17.11.2015
CELAL GÜLTEKİN Tam Zamanlı

Satış Elemanı


En az Lise mezunu, Tercihen perakende mağazacılık konusunda deneyimli, Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi hedefleyen, İletişimi güçlü, müşteri odaklı, ekip çalışmasına yatkın, Güler yüzlü, aktif, satış ve sunum becerileri güçlü, 18 – 28 yaş arası,

23.11.2015
SERBEK RESTAURANT Tam Zamanlı

Garson (Servis Elemanı)


28-40 Yaş arası En az 5 yıl ŞEF GARSON tecrübesine sahip Etkili iletişim kabiliyetine sahip, Temsil ve organizasyon kabiliyeti yüksek, Gelişmeye açık, Tercihen ÜMRANİYE İLÇE SINIRLARI İÇİNDE İKAMET EDEN

16.11.2015
POVER KONSEPT ORG.DANIŞ. Tam Zamanlı

Beden İşçisi


19-35 yaş aralığı, en az lise ve ya dengi mezuniyet, el becerisi olan

23.11.2015
SERBEK RESTAURANT Tam Zamanlı

Bulaşıkçı (Steward)


25-40 yaş arası BAYAN Yoğun iş temposunda çalışabilecek Tercihen en az 2 yıl deneyimli Ümraniye ilçe sınırları içinde ikamet eden

23.11.2015
SERBEK RESTAURANT Tam Zamanlı

Kurye


18-30 yaş arası Tercihen Ümraniye ilçe sınırları içinde motor kurye olarak en az 2 yıl tecrübe sahibi A2 ehliyetli Yoğun iş temposunda çalışabilecek Kişisel bakım ve temizliğine özen gösteren Tercihen askerlik görevini yapmış

23.11.2015
SERBEK RESTAURANT Tam Zamanlı

Aşçı Yardımcısı


Türk Mutfağı özelde KARADENİZ ve RİZE MUTFAĞINDA tecrübeli En az 3 yıllık deneyimli Bay Mutfakta yemeklerin hazırlanması sonrası KAŞIKÇI olarak da yemekleri servis edebilecek Tercihen Ümraniye ilçe sınırları içinde ikamet eden

17.11.2015
ÖZGÜRLER TRAFİK Tam Zamanlı

Vinç Operatörü


En az ortaokul mezunu E-G Sınıfı ehliyet SRC 2-4 ve psikoteknik belge sahibi Seyahahat engeli olmayan Askerlik ile ilişiği olmayan

17.11.2015
ÖZGÜRLER TRAFİK Tam Zamanlı

Montajcı (Kurgucu)


En az ilkokul Mezunu Seyahat engeli olmayan Askerliğini tamamlamış

17.11.2015
ÖZGÜRLER TRAFİK Tam Zamanlı

Boya Hazırlama İşçisi


En az ilkokul mezunu Askerliğini tamamlamış Seyahat engeli olmayan

23.11.2015
DEBİSAN A.Ş. Tam Zamanlı

Sekreter (Genel)


çalışmayı seven ve yükselmeyi isteyen aktif eleman

16.11.2015
REKOR OTOMOTİV Tam Zamanlı

Oto Elektrikçi


* Endüstri Meslek Lisesi mezunu, * Askerlik hizmetini tamamlamış, * B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen,

16.11.2015
REKOR OTOMOTİV Tam Zamanlı

Servis Danışmanı (Otomotiv)


EML motor veya otomotiv yüksek okul mezunu, Servis danışmanlığı konusunda asgari 2 yıl tecrübeli, İŞini seven, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen Servis Danışmaları aranmaktadır.

16.11.2015
REKOR OTOMOTİV Tam Zamanlı

Oto Boyacı


Tercihen yetkili servis deneyimli, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış.

16.11.2015
REKOR OTOMOTİV Tam Zamanlı

Oto Kaportacı


Tercihen yetkili servis deneyimli, Tercihen ustalık belgesine sahip, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Kaporta ustaları aranmaktadır.

16.11.2015
REKOR OTOMOTİV Tam Zamanlı

Mekanik Bakım-Onarımcı


Asgari Endüstri Meslek Lisesi mezunu, Askerlik hizmetini tamamlamış, B sürücü belgesi sahibi ve aktif araç kullanabilen Oto mekanik Teknisyenleri aranmaktadır.

12.11.2015

16.11.2015
FİNANSBANK Tam Zamanlı

Çağrı Merkezi Görevlisi


-En az lise mezunu, -28 yaşını aşmamış, -Satış konusunda kariyer yapmayı hedefleyen, -İletişim ve ikna becerisi yüksek, -Müşteri odaklı ve ekip çalışmasına yatkın, -İstanbul’da ikamet eden, -Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, -Daha önce Bankamız Tele Satış Görevlisi pozisyonuna başvurup, mülakat aşamasında elenmemiş,

17.11.2015
TURKAŞ Tam Zamanlı

Aşçı Yardımcısı


20 -30 yaş aralığında bay, vardiya sistemine uyum sağlayacak .

17.11.2015
TURKAŞ Tam Zamanlı

Garson (Servis Elemanı)


20-45 Yaş aralığında bayan işini seven esnek çalışma saatlerine uyumlu .

16.11.2015

12.11.2015
MARTI Tam Zamanlı

Marangoz


ACİL MARANGOZ USTALARI,KALFALARI VE ÇIRAKLARI ARANMAKTADIR.

25.11.2015
TEPE GÜVENLİK Tam Zamanlı

Güvenlik Görevlisi


ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTI SAHİBİ 35 YAŞINI AŞMAMIŞ BAY, BAYAN

30.11.2015
EEU SİSTEM ÇÖZÜMLERİ Tam Zamanlı

İklimlendirme - Soğutma Teknikeri


Tercihen teknik lise veya iklimlendirme mezunu,B sınıfı ehliyeti olan bay eleman arıyoruz. 20-40 yaş aralığında.

17.11.2015
TURKAŞ Dönüşümlü

Aşçı


Bay -Askerlik engeli olmayan -Yaş aralığı 30-50 Ümraniye ve çevresinde ikamet eden.

17.11.2015
TURKAŞ Tam Zamanlı

Bulaşıkçı (Steward)


Yaş aralığı 20-45 BAY - Askerlik hizmetini tamamlamış. Ümraniye ve çevresinde ikamet eden.

26.11.2015
Eldeco Yapı Ltd. Tam Zamanlı

Ambalajcı (Elle)


17-20 yaş arası dinamik, gelişmeye açık

17.11.2015
BETA ASANSÖR Tam Zamanlı

Şoför (Yük Taşıma)


Sürücü belgelerine sahip, Nakliyat işini daha önce yapmış esnek çalışma şartlarına ayak uydurabilecek takımarkadaşı.

12.11.2015
GENEL SERVİS Tam Zamanlı

Oto Boyacı


• Minimum 3 yıl oto kaporta - boya ustalığı konusunda tecrübeli, • Tercihen Ustalık/Kalfalık belgesine sahip, • Tercihen Boya renk eğitimleri almış • İşinin gerektirdiği ekipmanları kullanabilen, • Ekip çalışmasına uyumlu, • B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen

12.11.2015
GENEL SERVİS Tam Zamanlı

Oto Kaportacı


• Minimum 3 yıl oto kaporta - boya ustalığı konusunda tecrübeli, • Tercihen Ustalık/Kalfalık belgesine sahip, • İşinin gerektirdiği ekipmanları kullanabilen, • Ekip çalışmasına uyumlu, • B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen

12.11.2015
MARTI Tam Zamanlı

Gaz Altı Kaynakçısı


isini seven devamlı calışacak elaman aranıyor tercihen yukarı dudulluya yakın oturanlar tercihimizdir

26.11.2015
ÖZEL ERDEM HASTAHANESİ Tam Zamanlı

Temizlik Görevlisi


Sigara kullanmayan, 45 yaşını aşmamış, Ümraniye ve çevresinde ikamet eden

30.11.2015
MARTI Tam Zamanlı

Boyacı


FIRIN BOYADA ÇALIŞACAK BOYACI ALINACAKTIR.

12.11.2015
Nuhun Ambarı Tam Zamanlı

Beden İşçisi


20-40 yaş bayan personel (açık öğretide okuyan öğrenci de olabilir)

23.11.2015
ENPLUS Tam Zamanlı

Depo Elemanı


Meslek yüksek okulu mezunu, Bilgisayar kullanabilen,(MS Office Proğramlarına hakim) Takım çalışmasına uyumlu, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Askerliğini tamamlamış yada 2 yıl tecilli.

25.11.2015

25.11.2015
egin etiket Tam Zamanlı

Serigraf


Serigrafi işinde 5 yıl deneyimli Bay

25.11.2015
egin etiket Tam Zamanlı

Pantograf Tezgahı Ayarcı-Operatörü (Metal İşçiliği)


Asgari lise mezunu, Sevkiyat konusunda min. 2 yıl tecrübeli, Sürücü ve src belgesine sahip (en az 2 yıl tecrübe), Temel bilgisayar ve MS Office programlarını kullanabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli, müşteri memnuniyeti konusunda hassas, organizasyon-planlama yeteneği gelişmiş, Diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek

25.11.2015
egin etiket Tam Zamanlı

Şoför


Asgari lise mezunu, Sevkiyat konusunda min. 2 yıl tecrübeli, Sürücü ve src belgesine sahip (en az 2 yıl tecrübe), Temel bilgisayar ve MS Office programlarını kullanabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli, müşteri memnuniyeti konusunda hassas, organizasyon-planlama yeteneği gelişmiş, Diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek

25.11.2015
egin etiket Tam Zamanlı

İnsan Kaynakları Meslek Elemanı


Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Ms Office programlarına hakim, İnsan Kaynakları alanında en az 2 yıl tecrübeli, Beyaz yaka ve Mavi yaka işe alımlarında deneyimli, Personel özlük işlerinin eksiksiz ve zamanında yürütülmesinden sorumlu olabilecek Raporlama yeteneğine sahip, Planlama, organizasyon ve problem çözme becerileri gelişmiş, Sistem kurma ve geliştirmeye yetkin, analitik takım çalışmasına yatkın, Yeniliğe ve teknoloji kullanımına açık, Tercihen 20/30 yaş aralığında, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Bayan personel

25.11.2015
egin etiket Tam Zamanlı

Kalite (Yönetim) Sistem Sorumlusu


Tercihen üniversitelerin İş Sağlığı ve Güvenliği bölümünden veya Mühendislik bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeye sahip, Çok iyi derecede ingilizce bilen, ISO 9000-2008 Yönetim Sistemlerine ve Çevre ve İş Güvenliği ile ilgili mevzuat yönetme- liklerine hakim, Risk analizi yapabilen, gerçekleşen ve gerçekleşmesi planlanan faaliyetler ile ilgili uygun analiz yöntemleri geliştirebilen, İletişim ve yönetim becerileri gelişmiş, Kendi ekibi ve alt yüklenici ekiplerini sevk ve idare edip, kontrolleri yapabilecek düzeyde becerisi olan, Güçlü analitik düşünme ve problem çözme becerisine sahip, Saha kontrolleri yapıp, detaylı performans ve faaliyet raporlamaları yapabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Tercihen İSG uzmanı belgesine sahip olmak

27.11.2015
Baygen Tam Zamanlı

Teknik Ressam


Autocad ve Inventor programlarını bilen, Sac malzemelerin kesim ve büküm hesapları konusunda tecrübeli, Lazer kesim ve abkant büküm için gerekli üretim çizimleri konusunda tecrübeli

17.11.2015
ATM Kozmetik Tam Zamanlı

Kalite Kontrolcü


İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, ekip çalışmasına yatkın ilgili bölümde en az 2 yıl çalışmış tecrübeli çalışma arkadaşı arıyoruz

16.11.2015
BEYBİ PLASTİK Dönüşümlü

Beden İşçisi


18-35 YAŞLARI ARASINDA SULTANBEYLİ,SANCAKTEPE,ÇEKMEKÖY,DUDULLU BÖLGELERİNDE İKAMET EDEN VADİYALI ÇALIŞABİLECEK BAY/BAYAN ÜRETİM PERSONELİ ALINACAKTIR.

12.11.2015
Şark Özel Güvenlik ltd şti Dönüşümlü

Güvenlik Görevlisi


* Özel Güvenlik Kimlik kartlı * 40 Yaşını aşmamış * Bay personel alınacaktır * 1.450 TL Maaş + Agi +Yemek + SSK ( Çalışma Şekli 3 Vardiyadır )

27.11.2015
Baygen Tam Zamanlı

Beden İşçisi


uyumlu, titiz,askerliğini bitirmiş

16.11.2015
BEYBİ PLASTİK Dönüşümlü

Kazan Ateşçisi


ASKERLİK GÖREVİNİ YAPMIŞ ATEŞÇİ BELGESİ OLAN

17.11.2015
ADV KULE VİNÇ Tam Zamanlı

Elektrik-Elektronik Teknisyeni


-Askerliğini yapmış -En az elektrik/elektronik meslek liseli ve meslek yüksekokullu -İstanbul Anadolu yakası ikametli + Türkiye’nin Anadolu bölgesinde ikamet olanlar, (lojmanlarımız var, bu imkanı sunmaya hazırız). -Kule vinç üzerinde rahatlıkla çalışabilecek, yükseklik korkusu olmayan -Esnek çalışma saatlerine uygun, -Sağlık sorunu olmayan, -Ehliyetli -Fiziksel güce haiz -Seyahat engeli olmayan -Genç teknisyenler …

17.11.2015
SARDUNYA Tam Zamanlı

Aşçı Yardımcısı


18-30 yaş arası Deneyimli veya Deneyimsiz Erkek Yoğun İş temposuna ayak uydurabilecek Gece vardiyasına uygun Ümraniye'ye ulaşım problemi olmayan

17.11.2015
SARDUNYA Tam Zamanlı

Depo Elemanı


18-35 yaş arası Deneyimli veya Deneyimsiz Erkek Yoğun İş temposuna ayak uydurabilecek Gece vardiyasına uygun Ümraniye'ye ulaşım problemi olmayan

17.11.2015
SARDUNYA Tam Zamanlı

Meydancı


18-55 yaş arası Deneyimli veya Deneyimsiz Erkek Yoğun İş temposuna ayak uydurabilecek Ümraniye'ye ulaşım problemi olmayan

17.11.2015
SARDUNYA Tam Zamanlı

Bulaşıkçı (Steward)


18-55 yaş arası Deneyimli veya Deneyimsiz Erkek Yoğun İş temposuna ayak uydurabilecek Ümraniye'ye ulaşım problemi olmayan

25.11.2015
Stratech Tam Zamanlı

Satış Elemanı


En az Lise, tercihen MYO/Üniversite mezunu En az 2 yıl tecrübesi olan İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek Müşteri odaklı 35 yaşını aşmamış Çözüm ve sonuç odaklı, proaktif Teknolojiye ilgili Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen Saha satış tecrübesi olan Tercihen Türk Telekom, TTNET, Avea ürün ve bayi sistemleri hakkında bilgi sahibi Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan ya da en az 2 yıl tecilli

25.11.2015

24.11.2015
ADV KULE VİNÇ Tam Zamanlı

Elektrik-Elektronik Mühendisi


TEKNİK SERVİS ŞEFİ • Askerliğini yapmış, • Ehliyetli • Üniversite elektrik/makine mühendisliği bölümlerinden mezun • Tecrübeli veya yetiştirilmek üzere, • Kule vinç çalışma performans bakım ve arıza konularında teknik donanım sahibi • Şantiye çalışma programlarını kavrayabilen • Gezici ekipleri yönlendirebilecek,şantiye taleplerini takip edebilecek, • Haftalık iş programlarını yürütebilecek, • Organizasyon ve hızlı problem çözme kabiliyetine sahip • Sorumlu,şef,yönetici • Pozisyonunda çalışabilecek • Bay elemanlar

25.11.2015
egin etiket Tam Zamanlı

Sekreter (Genel)


Minimum lise mezunu, Tercihen İngilizce bilen, Tercihen 20-30 yaş aralığında, Ms.Office programlarını etkin kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, diksiyonu düzgün olan, Güleryüzlü ve dış görünümüne önem veren, Dikkatli,planlı çalışabilen,sorumluluk sahibi işini takip eden, Araştırmacı, yenilikleri takip eden, Analitik düşünme kabiliyetine sahip, Başarı odaklı ve yüksek motivasyona sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Maksimum 1 yıl iş tecrübesine sahip.

25.11.2015
TEZDOOR Tam Zamanlı

Satış Elemanı


*Müşteri ve hizmet odaklı çalışma yetkinliğine sahip *Motivasyonu yüksek *İnsan ilişkilerinde başarılı *Kendini nitelikli olarak ifade edebilen *'B' sınıfı ehliyeti olan bayan personel

23.11.2015
Karaca Porselen Tam Zamanlı

Satış Temsilcisi/Plasiyer


GENEL NİTELİKLER En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren,

25.11.2015
Böcek Savar Tam Zamanlı

Satış Elemanı


B sınıfı ehliyetli.Tecrübeli-tecrübesiz.

16.11.2015
ACIBADEM HASTANESİ Tam Zamanlı

Bulaşıkçı (Steward)


ilk okul mezunu, 20 - 55 yaş arası bay-bayan

19.11.2015
SATURN OTOPARK VE TAŞIMACILIK HİZMETLERİ A.Ş. MEYDAN İST. ŞUBESİ Tam Zamanlı

Şoför


•Tercihen Lise mezunu, •Tercihen Otopark Görevlisi olarak Otel, Alışveriş Merkezi, Kongre Merkezi, profesyonel olarak hizmet veren otopark işletmelerinde görev yapmış, •Sorumluluk sahibi, İletişimi kuvvetli, Güler yüzlü, •Yoğun ve esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek, •B sınıfı Sürücü ehliyetine sahip en az 2-3 yıldır aktif araç kullanan, •Ümraniye bölgesine ulaşım problemi olmayan.

25.11.2015
KARDELEN İŞ ELBİSELERİ Tam Zamanlı

Satınalma Uzmanı


• Asgari Lise mezunu, tercihen üniversitelerin İşletme, İktisat veya Tekstil vb. lisans / ön lisans bölümlerinden mezun, • Tercihen tekstil sektöründe satınalma alanında 3 yıl deneyimli, • Satınalma, sözleşme yönetimi, pazarlık & müzakere ve tedarikçi ilişkileri alanlarında yetkin, • Takip ve sonuçlandırma becerileri kuvvetli, • İletişim ve raporlama becerileri gelişmiş, • Kurumsal temsil kabiliyeti yüksek, • Pratik ve sonuç odaklı, • Seyahat engeli olmayan, esnek gün ve çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, • Bilgisayar, ofis yazılımlarını etkin olarak kullanabilen, • B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, tercihen SRC 4 psikoteknik belgelere sahip, • Bayl

25.11.2015
KARDELEN İŞ ELBİSELERİ Tam Zamanlı

Satış Elemanı


Aranan Nitelikler 1. Asgari Lise mezunu, tercihen üniversitelerin İşletme, İktisat, Pazarlama, Halkla İlişkiler veya Tekstil vb. lisans / ön lisans bölümlerinden mezun, 2. Mağaza satış ve müşteri ilişkileri yönetimi alanında (tercihen kurumsal tekstil sektöründe) 2 yıllık iş tecrübesine sahip, 3. Aktif / güncel pazarlama, müşteri ilişkileri yönetimi, satış ve tahsilat yönetimi uygulamalarına hâkim, 4. Takım çalışması, planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, 5. Takip ve sonuçlandırma becerileri kuvvetli, 6. İletişim ve raporlama becerileri gelişmiş, 7. Kurumsal temsil kabiliyeti yüksek, 8. Dış görünüşüne önem veren, prezantabl, 9. Pratik ve sonuç odaklı, 10. Esnek gün ve çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, 11. Bilgisayar, ofis yazılımlarını etkin olarak kullanabilen,

25.11.2015
KARDELEN İŞ ELBİSELERİ Tam Zamanlı

Çağrı Merkezi Görevlisi


Üniversitelerin Pazarlama, Halkla İlişkiler, İİBF ön lisans / lisans bölümlerinden mezun, 2. Tercihen Çağrı Merkezi’nde Müşteri Temsilcisi olarak veya kurumsal firmaların Müşteri İlişkileri alanında 2 yıl deneyimli, 3. Müşteri ve Çözüm Odaklı çalışan, ikna kabiliyeti yüksek, 4. Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, 5. İletişim ve ilişki yönetiminde başarılı, 6. Takip, sonuçlandırma ve problem çözme yeteneği kuvvetli, 7. Tercihen Şikayet Yönetimi konusunda çalışmış, detaylı analiz ve raporlama süreçlerini yürütmüş, 8. Bilgisayar, ofis yazılımlarını etkin olarak kullanabilen, 9. Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünme becerisi olan,

11.11.2015
MERGEN GIDA Tam Zamanlı

Depo ve malzeme sorumlusu


ERKEK ELEMAN (MUTLAKA ASKERLİĞİ TAMAMLAMIŞ OLMASI GEREK )HERHANGİ SAĞLIK PROBLEMİ BULUNMAYAN (BEL FITIĞI,ASTIM VS)

25.11.2015
egin etiket Tam Zamanlı

Yönetici Asistanı


Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Yönetici Asistanlığı pozisyonunda en az 1 yıl tecrübe sahibi, Ms Office programlarını kullanabilme becerisine sahip, Koordinasyon becerileri kuvvetli, diksiyonu düzgün, Muhasebe, finans, işletme konularında deneyim sahibi, Değişen önceliklerle baş edebilmek için yeterli esnekliğe sahip, Kriz,stres ve zaman yönetimi konusunda başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, İyi dinleyen, gözlem yeteneği iyi olan, Gerektiğinde insiyatif kullanabilen, Saha kontrolleri yapıp, detaylı performans ve faaliyet raporlamaları yapabilecek,

25.11.2015
WİGO Tam Zamanlı

Oto Yıkama Elemanı


DENEYİMLİ OTO YIKAMA DENEYİMLİ OTO KUAFÖR

25.11.2015
TEDİ Tam Zamanlı

Satış Elemanı


Giyimine ve dış görünüşüne özen gösteren, Müşteri odaklı bakış açısını benimseyen, Takımın ve mağaza operasyonlarının başarıyla yönetilmesine destek olacak, İletişim becerisi yüksek, İnsan ilişkileri kuvvetli.

25.11.2015
EUBSA TÜRKİYE Tam Zamanlı

Garson (Servis Elemanı)


restaurant garsonluğu görevinde bulunmuş

17.11.2015
ÖZGÜRLER TRAFİK Tam Zamanlı

Beden İşçisi


Yaş aralığı 18-45 arası

11.11.2015
ÜÇ G İLETİŞİM İNŞ.GID.LTD.ŞTİ. Gece Çalışması

Gazete Dağıtıcısı


ilk okul mezunu ve ehliyetli olması ve sürekli çalışacak olması yeterli

25.11.2015
İMRANLI PETROL TİC.LTD.ŞTİ Dönüşümlü

Akaryakıt Satış Elemanı (Pompacı)


Lise ve dengi okullardan mezun, Askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olan, Aktif satış alanında kariyer hedefi olan, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,

12.11.2015
EFS ELEKTRONİK Tam Zamanlı

Satış Elemanı


Çamlıca' da bulunan mağazamızda çalıştırılmak üzere 22-35 yaşları arasında, askerliğini yapmış ya da en az üç yıl ilişiği olmayan, Tercihan Beyaz ve Elektronik Eşya satışında deneyimli ya da çabuk uyum sağlayabilecek Ürün indirme / bindirme yapabilecek Daha önce bünyemizde çalışmamış Mümkünse mağaza çevresinde ikamet eden ya da kolay ulaşım sağlayabilecek durumda olan Bay eleman İşe alınacak personel, girişten itibaren SGK kaydı yapılmak şartıyla, 1 aylık deneme sürecine tabi tutulacaktır. Yukarıdaki şartları taşımayanlar değerlendirmeye alınmayacağından ilanımıza başvurmamaları rica olunur.

12.11.2015
EFS ELEKTRONİK Tam Zamanlı

Diğer Elektronik Teknisyenleri


Elektronik ve Beyaz Eşya Teknisyeni / Yeni Sahra 22-35 yaşları arasında, askerliğini yapmış ya da en az 3 yıl ilişiği olmayan, Beyaz ya da Elektronik Eşya onarımında deneyimli Ürün indirme / bindirme yapabilecek Daha önce bünyemizde çalışmamış Mümkünse Yeni Sahra çevresinde ikamet eden ya da kolay ulaşım sağlayabilecek durumda olan Bay eleman İşe alınacak personel, girişten itibaren SGK kaydı yapılmak şartıyla, 1 aylık deneme sürecine tabi tutulacaktır. Yukarıdaki şartları taşımayanlar değerlendirmeye alınmayacağından ilanımıza başvurmamaları rica olunur. Beyaz ve elektronik eşya onarımı (tercihan Samsung)

12.11.2015
TMT YAPI Tam Zamanlı

Kapı Montaj İşçisi


Teknik Lise ya da Meslek Yüksek okul mezunu Ark kaynağı konusunda tecrübesi olan Kapı montaj işleri konusunda deneyimli Askerlik hizmetini tamamlamış erkek adaylar Aktif olarak araç kullanan ( A2 ve B sınıfı) Tercihen Otomatik kapı sistemleri konusunda tecrübeli İstanbul ilinde ikamet eden Askerliğini tamamlamış Yurtiçi seyahat engeli olmayan Ekip çalışmasına yatkın

12.11.2015
TMT YAPI Tam Zamanlı

Satış Elemanı


- 4 yıllık üniversite mezunu, - İstanbul'da ikamet eden, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli, - Kariyerini satış üzerine kurmayı ve bu alanda uzmanlaşmayı hedefleyen, - İnsanlarla rahat iletişim kurabilen

12.11.2015
TMT YAPI Tam Zamanlı

Beden İşçisi


- 25 / 45 yaş aralığında, - İmalat/üretim elemanı olarak çalışacak, - Tercihen askerliğini yapmış, - Kartal, Sultanbeyli, Yenidoğan, Ümraniye, Çekmeköy, Sancaktepe ilçelerinde ikamet eden çalışma arkadaşları aranmaktadır.

24.11.2015
USS ULUSOY GÜVENLİK Tam Zamanlı

Güvenlik Görevlisi


Güvenlik kimlik kartına sahip En az ortaokul mezunu

23.11.2015
ENPLUS Tam Zamanlı

Elektrik Teknisyeni (Genel)


Meslek Yüksek Okulu veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Elektrik konusunda hem teorik hem pratik bilgi sahibi olan, Elektrik makinelerini , ve kontrol sistemlerini iyi derecede bilen, Elektrik arıza onarımlarında en az 2 yıl tecrübeli olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Kurallara ve prosedürlere uygun, düzenli, hızlı, pratik çalışabilen, Ekip çalışmasında uyumlu ve güçlü ilişkilere sahip, Problem çözme becerisine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bay.

25.11.2015

16.11.2015
BAĞ PASTANESİ Tam Zamanlı

Temizlik Görevlisi


Vasıflı-Vasıfsız Temizlik Görevlisi aranmaktadır. İletişim Bilgileri :0216 540 76 48

11.11.2015
ENPLUS Tam Zamanlı

Şoför (Yük Taşıma)


E sınıfı ehliyete sahip, En az lise mezunu, Depo sevkiyat şoförlüğü veya ilgili alanda en az 1 yıl deneyim sahibi, Dinamik, dakik, titiz ve sorumluluk sahibi, Diksiyonu düzgün, referans verebilecek, 25-35 yaş aralığında, Yurtiçi seyahat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sigara kullanmayan Anadolu Yakası'nda ikamet eden şirket şoförü arayışımız bulunmaktadır.

11.11.2015
MAVİ DAMLA TEKNİK Gece Çalışması

Beden İşçisi


vasıfsız seyahat engeli olmayan, askerliğini yapmış bay 20-35 yaş arası aranmaktadır.

16.11.2015
TEZDOOR Tam Zamanlı

Yönetici Asistanı


yönetici asistanı,bilgisayar ve ön muhasebe ve idari işler

17.11.2015
ATM Kozmetik Tam Zamanlı

Satış Elemanı


Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Çok iyi derecede İngilizce bilen İyi derece sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip MS Office programları kullanımına hakim 25 - 35 Yaş aralığında Anadolu Yakasında ikamet eden ( Ümraniye, Üsküdar, Kadıköy, Ataşehir )

24.11.2015
Aydınlar Gıda Tam Zamanlı

Muhasebe Uzmanı


25 - 45 yaş aralığında muhasebe konusunda deneyimli , genel ve maliyet muhasebesine hakim erkek adaylarda askerlikle ilişkisi olmayan prezantabl takım çalışmasına yatkın

17.11.2015
GRAND EYÜBOĞLU HOTEL Tam Zamanlı

Komi


İŞE İHTİYACI OLAN,DÜRÜST,SAYGILI,LİSE MEZUNU GENÇ DİNAMİK ARKADAŞLAR

16.11.2015
ÖNCÜ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM Tam Zamanlı

Muhasebeci


Muhasebe ofis deneyimi olan, tercihen Mali Müşavirlik Stajını başlatmış ve aktif araç kullanabilen , erkek adaylar için askerlik sorunu olmayan, Sultanbeyli-Sancaktepe-Ümraniye-Pendik ve Kartal civarında oturan bay ve bayan personel

17.11.2015
BAĞ PASTANESİ Tam Zamanlı

Komi


Vasıflı-Vasıfsız Komi Bay-Bayan aranmaktadır. İletişim Bilgileri :0216 540 76 48

17.11.2015
SUPER KAUÇUK Tam Zamanlı

Satış Temsilcisi/Plasiyer


aktif araç sürücüsü,askerşiğini yapmış ,bay

17.11.2015
BAĞ PASTANESİ Tam Zamanlı

Garson (Servis Elemanı)


GARSON BAY-BAYAN DUDULLU ŞUBESİ İletişim Bilgileri :0216 540 79 48

17.11.2015
BAĞ PASTANESİ Tam Zamanlı

Kurye


PAKET TESLİM ELEMANI/MOTORLU KURYE DUDULLU İletişim Bilgileri :0216 540 79 48

18.11.2015
MANKEN İÇ GİYİM Tam Zamanlı

Depo Elemanı


20-45 YAŞ ARASI BAY PERSONEL EN AZ İLKOKUL MEZUNU

24.11.2015
Num Num Yiyecek ve İçecek A.Ş Tam Zamanlı

Kasiyer


* Tercihen kasiyerlik deneyimi bulunan, * Dış görünümüne özen gösteren, * Müşteri memnuniyetini işinin her aşamasında ön planda tutabilecek, * Sorumluluk alabilen ve takım çalışmasına yatkın, * Diksiyonu düzgün ve insan ilişkileri kuvvetli

18.11.2015
MANKEN İÇ GİYİM Tam Zamanlı

Makastar


TECRUBELİ 30-45 YAŞ ARALIĞI BAY

18.11.2015
MANKEN İÇ GİYİM Tam Zamanlı

Muhasebeci


25-40 YAŞ BAY BAYAN TECRÜBELİ

24.11.2015
ENTEGRE HARÇ Dönüşümlü

Üretim Paneli Kontrol Operatörü


Meslek lisesi mezunu Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli Maerz kireç fırınlarında çalışma tecrübesi olan Planlı ve arızi bakım sistemi konusunda deneyimli Askerlik görevini tamamlamış 30 yaşını aşmamış Vardiyalı çalışabilecek İstanbul Anadolu yakası, tercihen Çekmeköy, Taşdelen civarında ikamet eden

24.11.2015
ENTEGRE HARÇ Dönüşümlü

Üretim Paneli Kontrol Operatörü


Meslek lisesi mezunu Kum, kırma ve eleme sistemleri hakkında bilgi sahibi olan Benzer pozisyonda en az iki yıl deneyimli Planlı ve arızi bakım sistemini bilen Vardiyalı çalışabilecek 30 yaşını aşmamış Askerlik görevini tamamlamış İstanbul Anadolu yakası, tercihen Çekmeköy, Taşdelen civarında ikamet eden

23.11.2015
AKSEM KİMYA Tam Zamanlı

Temizlik Görevlisi


ERKEK 22-35 ARASI ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ OLMALI.

23.11.2015
perkon Tam Zamanlı

Sekreter (Genel)


bayan,en az lise mezunu,20-30 yaş arası,sürekliliği olan,deneyimli

23.11.2015
perkon Tam Zamanlı

Yazılım Destek Uzmanı


yazılım ve teknik servis için aranılan özellikler; erkek,branşıyla ilgili diplomalı,daha önceden deneyim sahibi,sürekliliği olan,20 – 35 yaş arası.

23.11.2015
perkon Tam Zamanlı

Temizlik Görevlisi


bayan,okul önemli değil,çalışkan,30-40 yaş arası,dinamik

24.11.2015
DOĞA OKULLARI OXFORD ATAŞEHİR Tam Zamanlı

Depo Elemanı


fiziksel engelli, lise mezunu ve üstü, bilgisayar kullanımı olan

24.11.2015
AKTAŞ KONFEKSİYON Tam Zamanlı

Temizlik Görevlisi


orta yaş (emekli de olabilir) dinamik çalışkan birisi

24.11.2015
SAFAK Dönüşümlü

Satış Elemanı


BAYAN GİYİM ÜZERİNE SATIŞ YAPABİLECEK KENDİNE GÜVENEN DİKSİYONU DÜZGÜN TAKIM ARKADAŞLARI

24.11.2015
SAFAK Tam Zamanlı

Kasiyer


MİKRO PRG BİLEN

26.11.2015
BATI ANADOLU DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI PAZARLAMA Tam Zamanlı

Müşteri Temsilcisi


22 YAŞ ÜZERİ,ÖZGÜVEN SAHİBİ,DİKSİYONU DÜZGÜN,KARİYER HEDEFLEYEN,İLETİŞİMİ GÜÇLÜ,GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN,KİŞİSEL GELİŞİMİNİ ÖNEMSEYEN,SORUMLULUK SAHİBİ,ASKERLİK SORUNU OLMAYAN

26.11.2015
TEMSER SER.HİZ.LTD.ŞTİ Tam Zamanlı

Güvenlik Görevlisi


İstanbul Asya yakasında ikamet eden, 5188 sayılı yasa gereği Özel Güvenlik kimlik kartına sahip, diksiyonu düzgün iletişimi kuvvetli, boyu 1,75 ve üzerinde olan, askerliğini yapmış

26.11.2015
TEZDOOR Tam Zamanlı

Beden İşçisi


aktif araç kullanma ve iş takibi yapabilme

30.11.2015
BETA ASANSÖR Tam Zamanlı

İş Sağlığı Ve Güvenliği Uzmanı


B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZAMANI SERTİFİKASI OLAN TERCİHEN MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MEZUNU ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ personel arıyoruz.

30.11.2015
SOLUTO Tam Zamanlı

Güvenlik Görevlisi (Silahsız)


• 5188 Sayılı yasa gereği güncel Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartına sahip olan (silahlı/silahsız), • Daha önce otel ve benzeri kurumlarda görev almış, • En az 2 yıl deneyimi olan, • Asgari lise mezunu, • 35 yaşını aşmamış, • Bayanlarda minimum 1.65 boya sahip olan, • Erkeklerde minimum 1.75 boya sahip olan, • Boy ve kilosu orantılı, • Güvenlik sektöründe uzun vadeli kariyer yapmak isteyen, • İletişim yeteneği güçlü, diksiyonu düzgün ve güler yüzlü, • Dış görünümüne önem gösteren, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

Web sitemizisi en iyi şekilde görüntüleyebilmek için; Internet Explorer 8.0 ve üzeri, Firefox 3.5.0 ve üzeri tarayıcılar kullanmanızı öneririz. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, işarayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep edilmemektedir.