İlan Bilgileri
TEPE GÜVENLİK A.Ş.
TEPE GÜVENLİK A.Ş.İlan Referans Kodu : STT


Saha Satış Temsilcisi

Sektör : Hizmet
İşin Tanımı : Satış Elemanı
İlan Tarihi : 17.09.2018 Pazartesi
Son Başvuru : 08.10.2018 Pazartesi
16
Gün Kaldı


Saha Satış Kadrolarımıza Güç Katacak ” yeni takım arkadaşları arıyoruz. 


Bilkent Holding Kurumsal Hizmetler Grup şirketlerinden biri olarak faaliyet gösteren Tepe Güvenlik A.Ş. 60.000 üzerinde kurulu sistemi ile Türkiye’nin en hızlı büyüyen güvenlik firması olarak emin adımlarla ilerlemektedir. 
Tepe Güvenlik, kişi ve kurumlara yönelik özel elektronik güvenlik çözümleri, alarm sistemleri ve Alarm İzleme Merkezi ile elektronik güvenlik alanında Türkiye genelinde hizmet sunmaktadır. Dünyadaki teknolojik gelişmeleri takip eden Tepe Güvenlik A.Ş., uzman mühendis kadrosu ile elektronik güvenlik alanında hizmet vermektedir. Şirketimiz, projeye özel elektronik güvenlik sistemi tasarımı yapmakta ve etkin güvenlik çözümleri sunmaktadır. İstenildiği takdirde şirketimiz, özel projelerde danışmanlık hizmeti de vermektedir.
 
İş Tanımı:

Satış Yöneticilerimize bağlı çalışacak;

• Sorumlu olduğu bölgede aktif saha ziyaretleri ve aktiviteler yaparak satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fısatlar geliştirecek,
• Müşterileri ile ilişkilerinin sürekliliğini sağlayarak, müşteri memnuniyetinin artırılmasına yönelik katkıda bulunacak,
• Randevulu ve randevusuz satış teknikleri ile müşteri portföyü oluşturup geliştirecek,
• Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirecek,
• Bölgesinde pazarlama faaliyetlerini yürüterek marka bilinirliliğini artıracak

Tepe’li Olmak istersen şimdi tam zamanı! 
 
 Eğitim : Lise ve Üstü
Çalışma Zamanı : Tam Zamanlı
İşin Bulunduğu İlçe : Kadıköy
İşe Alınacak Kişi Sayısı : 30
Toplam İncelenme : 1
İlana başvuru yapabilmek için üye girişi yapmalısınız...
Web sitemizisi en iyi şekilde görüntüleyebilmek için; Internet Explorer 8.0 ve üzeri, Firefox 3.5.0 ve üzeri tarayıcılar kullanmanızı öneririz. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, işarayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep edilmemektedir.